• Ostatnie Pożegnanie

Ostatnie Pożegnanie

Ruszyły warsztaty witrażu

Od 27 września rozpoczęły się warsztaty biżuterii witrażowej metodą Tiffany’ego. Czternastu uczestników pod czujnym okiem Pana Jacka Pysia poznaje tajniki tej sztuki. Używając kamieni ozdobnych, drutu, blaszek i lutownic uczestnicy tworzą unikatową biżuterię według autorskich pomysłów. Na zajęciach powstały już owady i różnorakie wisiorki. Prace są bardzo ciekawe i precyzyjnie zrobione, a pomysły na wykonanie twórcze i oryginalne. Zresztą zobaczcie Państwo sami. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Katarzyna Mol i Magdalena Pantoł

Inicjatywa finansowana przez Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie z funduszy Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu „Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2013”

Image Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us