• Ostatnie Pożegnanie

Ostatnie Pożegnanie

Inicjatywa T. G.

Inicjatywa T. G. "Sokół" w Dynowie

„Teatralna garderoba dostępna dla wszystkich”

Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” wynajmuje od Zakładu Gospodarki Komunalnej  strych, w którym trwają przygotowania do otwarcia garderoby strojów teatralnych, połączonej z małą świetlicą. Urządzanie tej garderoby trwa od 16 września 2013 r. (zakończy się 31 października) i polega na zainstalowaniu wieszaków na kostiumy, katalogowaniu i opisywaniu poszczególnych strojów i rekwizytów teatralnych. Do realizacji pozostało jeszcze uzupełnienie strony internetowej Towarzystwa „Sokół” informującej o całym przedsięwzięcia oraz przygotowanie małego katalogu promującego garderobę, który będzie rozdysponowany do szkół, instytucji w Dynowie i okolicy.

Inicjatywa finansowana przez Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie z funduszy Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2013” oraz Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół”

Image Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us