• Relacja z Dynowskich Dożynek

• Dni Pogórza Dynowskiego dla dzieci

Relacja z Dynowskich Dożynek

Pogórzańska Nuta 21 Maja

Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie i Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie zapraszają do udziału w XXVII Przeglądzie Kapel, Instrumentalistów i Śpiewaków Ludowych „Pogórzańska Nuta”, który będzie  eliminacjami do 51 Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu nad Wisłą.

Przegląd odbędzie się 21 maja 2017 roku o godz. 14.00 na scenie Ośrodka Turystycznego „Błękitny San” przy ul. Plażowej w Dynowie. Kartę uczestnictwa,  po wypełnieniu prosimy przesłać  do dnia 13 maja br. na adres organizatorów. / Organizatorzy  pobierać będą akredytacje w wysokości 10 zł. od osoby, na wyżywienie/

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa pod podanym linkiem

wym-1488366706962

Więcej informacji pod nr tel. 16 652 18 06, 606 835 762.

powróć do listy aktualności