• Regulamin XXV Dynowskiego Konkursu Recytatorskiego

• Uroczystość Poświęcenia Sztandaru Sokoła

• Seminarium "Daleko do miasta"

• Relacja z Dynowskich Dożynek

Regulamin XXV Dynowskiego Konkursu Recytatorskiego

Wyniki negocjacji

Uprzejmie informujemy, że w dniu 21 kwietnia 2017 r. Komisja powołana zarządzeniem nr 1/2017 przez dyrektora MOK w Dynowie w składzie: P. Wojciech Barański – przewodniczący, Barbara Porzuczek- członek komisji przeprowadziła z Panem Edwardem Hessem współwłaścicielem firmy działającej pod nazwą Małgorzata Chudzikiewicz i Edward Hess s.c., ul. Kazimierza Wielkiego 4, 36-065 Dynów negocjacje dotyczące wysokości stawki czynszu za jeden dzień oraz stawki czynszu za jeden weekend tj. sobota i niedziela dzierżawy nieruchomości położonej na terenie Ośrodka Turystycznego „Błękitny San”  przy ul. Plażowej 9 w Dynowie.

W wyniku negocjacji ustalona została następująca kwota stawki dzierżawy nieruchomości w 2017 r.:

- za każdy dzień dzierżawy nieruchomości w wysokości  1500 zł brutto w terminach: 01.07. 08.07., 22.07., 5.08., 12.08., 26.08.,  02.09., 09.09. oraz

-za jeden weekend tj. sobota i niedzieladzierżawy nieruchomości w wysokości  1700 zł brutto w terminach: - 17.06 – 18.06; 29.07 – 30.07.

z przeznaczeniem na organizację masowych imprez plenerowych o charakterze kulturalno-rozrywkowym pt. „Projekt Plaża”

Dyrektor MOK w Dynowie Aneta Pepaś

powróć do listy aktualności