Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie
 
  • Relacja z Dynowskich Dożynek

    »

  • Dynowskie Święto Plonów - Dożynki 2017

    »

  • Godziny Pracy w Sierpniu

    »

  • Dni Pogórza Dynowskiego dla dzieci

    »

Image Name

Relacja z Dynowskich Dożynek

»

 

Kliknij w logo




Kliknij w logo

























Newsletter

Chcesz otrzymywać wiadomości o aktualnych wydarzeniach? Podaj Twój adres email i kliknij przycisk Zapisz.



Szukaj

Chcesz odnaleźć informację na stronie? Wpisz słowo kluczowe i kliknij przycisk Szukaj.



Biuletyn informacji publicznej

Biuletyn informacji publicznej
Aktualność
Wykaz uczestników Pogórzańskiej Nuty 2017

Wykaz uczestników Pogórzańskiej Nuty 2017

WYKAZ UCZESTNIKÓW 
XXVI Przeglądu Kapel, Śpiewaków i Instrumentalistów Ludowych 
POGÓRZAŃSKA NUTA
W ramach eliminacji do 51 Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków 
Ludowych w Kazimierzu n/Wisłą 
21 maja 2017 roku godz. 14.00 – Ośrodek Turystyczny „Błękitny San” ul. Plażowa 9 w Dynowie

Kolejność prezentacji
I. Konkurs Duży-Mały
1.Mali „Lubatowianie” – zespól śpiewaczy GOK Iwonicz Zdrój
2. Dziecięcy Zespół Śpiewaczy „Rutka” – Centrum Kultury Lasowiackiej Cygany
3. Kapela Ludowa ”Młode Kurasie" z Lubziny

II. Folklor Rekonstruowany
1. Młodzi „Lubatowianie „– zespół śpiewaczy -Gminny Ośrodek Kultury Iwonicz Zdrój
2. Adam Dragan – skrzypce – Cmolas
3. Kapela „Cmolaskie chłopaki” – Cmolas
4. Szymon Tadla – cymbały – Szklary
5. Młodzieżowy Zespół Śpiewaczy „Koniczynka” - Centrum Kultury Lasowiackiej Cygany

III. Soliści instrumentaliści i śpiewacy
1. Lidia Anna Biały – śpiew – Świlcza
2.Marcin Cichoń – śpiew – GOK Iwonicz Zdrój
3. Lidia Anna Biały – skrzypce – Świlcza
4.Eugeniusz Kopera – skrzypce – GOK Jasło
5. Ryszard Wandas – cymbały – MOK w Dynowie

IV. Zespoły Śpiewacze 
1.Zespół Śpiewaczy ludowy „Cmolasianie”- Samorządowy Ośrodek Kultury w Cmolasie
2. Zespół Śpiewaczy Niedźwiedzanie – Dom Kultury w Niedźwiadzie
3. Zespół Śpiewaczy „Nosowiany” – Dom Ludowy Nosówka 
4. Zespół Śpiewaczy „Grębowianki” – Gminne Centrum Kultury Grębów
5. Zespół Śpiewaczy „Lubenianki” – Gminny Ośrodek Kultury Lubenia
6. Żeńska Grupa „Lubatowianie” – GOK Iwonicz Zdrój
7. Zespół Śpiewaczy „ Pogórzanki” – Pawłokoma
8.Męska Grupa „Lubatowianie” – GOK Iwonicz Zdrój
9.Zespół Śpiewaczy „Cyganianki” – Samorząd Ośrodek Kultury Nowa Dęba

V. Kapele Ludowe
1.Kapela Ludowa Kurasie z Lubziny
2. Kapela „Trzcinicoki” – Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle
3. Kapela „Biała Muzyka” – Świlcza
4. Kapela „Dynowianie” – Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie
5. Kapela Ludowa „Karczmarze"

VI. Konkurs „Duży Mały” 

1.Młodzieżowa Kapela Ludowa „Pogórzanie” – MOK Dynów

powróć do listy aktualności

 

 

 

WCZYTYWANIE