• Regulamin Konkursu Kolęd i Pastorałek 2018

• XXV Dynowski Konkurs Recytatorski

Regulamin Konkursu Kolęd i Pastorałek 2018

Szkolne Prezentacje Artystyczne Szpak 2017 - Program

Zapraszamy całe rodziny na Szkolne Prezentacje Artystyczne "Szpak" połączone z Dniem Dziecka. Rozpoczynamy Prezentacje o godz. 14.00. Wkrótce podamy program SZPAKA.

Dynowskie Szkolne Prezentacje Artystyczne

SZPAK 2017 rok

Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie tegoroczne Prezentacje Artystyczne Szkół organizuje w ramach obchodów Dnia Dziecka.  Imprezy ta to podsumowanie całorocznej, pozalekcyjnej, artystycznej działalności szkół Dynowa i okolic, szkół , które od lat rozwijają artystyczne pasje swoich uczniów. To prawdziwie rodzinna artystyczna biesiada, w której prym wiodą dzieci i młodzież, które poprzez swoją otwartość i szczerość przekazu, tworzą niepowtarzalny artystyczny klimat.

Dynowski SZPAK odbędzie się 28 maja od godz. 14.00 na scenie Ośrodka Turystycznego „Błękitny San” w Dynowie przy ulicy Plażowej 9

W programie:

Godz.14.00

-„Roztańczone przedszkolaki” Przedszkola Miejskiego w Dynowie, które przygotowali nauczyciele

-P. Krystyna Miśniakiewicz  i Maria Biernasz  grupa „Żabki”

-P. Danuta Urbaniak  grupa „Krasnale”

-P. Maria Hryńkiewicz i Elżbieta Lis grupa „Muchomorki”

- P. Małgorzata Potoczna i Joanna Piskorek grupa „Pszczółki”

- P. Ewa Małachowska i Maria Dudziak grupa „Motylki”

-P. Jolanta Tymowicz  grupa „Biedronki”

- P. Ewa Sikora grupa Jaskółki

-P. Marta Dżuła-Inglot i Danuta Potoczna grupa „Jeżyki”

Godz.15.05

II. „Możesz wszystko jeśli tego chcesz”, program uczniów Zespołu Szkół w Dynowie, przygotowany przez nauczycieli Beatę Piejko, Lucynę Wandas, Monikę Mączyńską i Jakuba Trybalskiego.

Godz.15.40

III. Dziecięce i młodzieżowe zespoły taneczne Miejskiego Ośrodka Kultury w Dynowie

prowadzone przez P. Annę Cichocką

Godz. 16.15

IV. „Śpiewem i Tańcem” - Koncert uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Dynowie przygotowany przez nauczycieli Renatę Pyś, Grażynę Wyskiel i Tomasza Tereszaka.

Godz.16.40

V. „Pachnąca wiosna” prezentacje artystyczne uczniów Szkoły Podstawowej w Dąbrówce Starzeńskiej przygotowanych przez P. Teresę Łazor

Godz. 16.55

VI.”Wiosenne nastroje” program artystyczny uczniów Zespołu Szkół nr 3 w Łubnie

przygotowany przez  P. Krystynę Trybalską i Jakuba Trybalskiego.

Godz. 17.30

VII. „Artystyczne kartki  ze szkolnego kalendarza” artystyczne odsłony uczniów I i II klas Liceum Ogólnokształcącego im.KEN w Dynowie prowadzonych przez P. Katarzynę Kłyż, Elżbietę Klaczak-Łach i Macieja Jurasińskiego

Godz.18.00

VIII. „Artystyczne Technikum” program uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie prowadzonych przez P. Annę Mol
i Bogusławę Pinkowicz.

Program towarzyszący: stoiska, wystawy, konkursy przygotowane przez poszczególne placówki.

UWAGA: Podczas imprezy będą zbierane przez uczniów klasy II C Gimnazjum w Dynowie wolne datki na terapię dla dzieci z ganglizydozą. Prosimy o wsparcie

Dziękujemy wszystkim placówkom szkolnym za obecność na tegorocznym Szpaku. Program był jak zwykle bardzo bogaty i trwał od godz. 14.00 do 18.30.

Autorem wszystkich zdjęć jest P. Jan Hadam. Dziękujemy

Program prowadziła niezawodna P. Grażyna Malawska. Dziękujemy.

Obsługa nagłośnienia: Firma Toton Show z Rzeszowa. Dziękujemy

Obsługa sceny: Janusz Kędzierski i Stanisław Karnas - pracownicy MOK w Dynowie. Dziękujemy.

Zapraszamy za rok !!!