Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie
 
  • LII Dni Pogórza Dynowskiego-sobota

    »

  • LII Dni Pogórza Dynowskiego - niedziela

    »

  • Szkolne Prezentacje Artystyczne Szpak 2018 - Program

    »

  • Konkurs ofert Dni Pogórza Dynowskiego

    »

Image Name

LII Dni Pogórza Dynowskiego-sobota

»

 

Kliknij w logo




Kliknij w logo

























Newsletter

Chcesz otrzymywać wiadomości o aktualnych wydarzeniach? Podaj Twój adres email i kliknij przycisk Zapisz.



Szukaj

Chcesz odnaleźć informację na stronie? Wpisz słowo kluczowe i kliknij przycisk Szukaj.



Biuletyn informacji publicznej

Biuletyn informacji publicznej
Aktualność
XXI Dynowski Młodzieżowy Konkurs Kolęd i Pastorałek- wykaz uczestników

XXI Dynowski Młodzieżowy Konkurs Kolęd i Pastorałek- wykaz uczestników

Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie,Towarzystwo Przyjaciół Dynowa, Liceum Ogólnokształcące w Dynowie zapraszają na XXI Młodzieżowy Konkurs Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 27 stycznia 2018 r. o godz 15.00 w Auli Liceum Ogólnokształcącego w Dynowie 

W programie:

- konkursowy koncert kolęd

- wręczenie nagród

W przerwie:

- zespół wokalny Unitas 

- wokalistka Samuela Łach z Dynowa 

- kolędowa biesiada dynowian 

Serdecznie zapraszamy !

Uczestnicy  XXI Dynowskiego  Młodzieżowego Konkursu Kolęd i  Pastorałek

27 stycznia  2018 roku

Godz. 15.00 – aula Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w  Dynowie  

KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI:

KLASY  G I M N A Z J A L N E

  Zespoły:

1. Zespół wokalny -  Szkoła Podstawowa  w Łubnie

 - „Dzisiaj w Betlejem”, „Pastorałka od serca do ucha”

Opiekun: Jakub Trybalski

2. Zespół wokalny KAMA – Szkoła Podstawowa w Tarnowcu

- „Dzisiaj w Betlejem” i „Przybieżeli do Betlejem”

Opiekun: Marta Kapała

3. Duet Agata Pudysz, Anna Pudysz – Szkoła Podstawowa w Dylągowej

- „Uciekali”, „Nadzieja jest darem „

Opiekun:  Arkadiusz Banaś

Soliści:

1. Anna Kiełbasa – Szkoła Podstawowa w Łubnie

-„Maleńka miłość” i „W żłobie leży”

Opiekun: Jakub Trybalski

2.Joanna Niemiec – Szkoła Podstawowa w Łubnie

-„Lulaj Go Matko lulaj”,  „Kolęda dla nieobecnych”

Opiekun : Jakub Trybalski

3.Wiktoria Wolska- Szkoła Podstawowa w Łubnie

-„Z narodzenia Pana”, „Oto dziś narodziła się Miłość”

Opiekun: Jakub Trybalski

4.Aleksandra Maciołek – Szkoła Podstawowa w Łubnie

-„ Kołysanka dla Jezusa”, „Złota dla Jezusa”

Opiekun: Jakub Trybalski

5. Aleksandra Socha – Szkoła Podstawowa w Łubnie

„Maleńka Miłość”, „Lulajże Jezuniu”

Opiekun: Jakub Traybalski

6.Katarzyna Martowicz – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Dynowie

 -„Cicha noc”, „Zaśnij  Dziecino”

- Opiekun: Jakub Trybalski

7.Julia Mychajłowicz- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Dynowie

-„Gdy śliczna Panna”, „ Złota Jerozolima”

8.Jan Wiktorski – Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Umieszczu

„Bóg się rodzi”, „W żłobie leży”

Opiekun : Marta Kapała

SZKOŁY ŚREDNIE

Soliści:

1.Magdalena Boroń – Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie

- „Kolęda Maryji”, Pasterze mili”

- Opiekun; Kinga Oleksa-Skubisz

2.Kornelia Śmiech – Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu

„Sianko na stół”, „Pastuszkowie bracia mili”

3.Alicja Sacharzec – Liceum Ogólnokształcące  im. KEN w Dynowie 

-„Gdy śliczna panna”, „Narodzin to święta”

4.Joanna Wróbel -  III liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Rzeszowie

-„Wśród nocnej ciszy”, „Zrodził się dzieciaczek”

Opiekun: Katarzyna Żmuda

5. Julia Rokoszyńska – Rockowa Szkoła Muzyczna w Rzeszowie

-„Zaśnij dziecino”, „ Dlaczego dzisiaj”

Opiekun: Katarzyna Burkot

ZESPOŁY:

1. Duet Weronika Czapla, Anna Samek – Liceum Ogólnokształcące  im. Jadwigi Królowej

 w  Błażowej

- „Greccio”, „O gwiazdo Betlejemska”

Opiekun: Paulina  Wziątka

2.Zespół wokalny TARNINA – GOK w Tarnowcu

- „To już pora na wigilię”, „Jam jest dudka”

Opiekun: Marta Kapała

powróć do listy aktualności

 

 

 

WCZYTYWANIE