Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie
 
  • Sobótki 2017

    »

  • Szkolne Prezentacje Artystyczne Szpak 2017 - Program

    »

  • Program kabaretowy

    »

  • Protokół z posiedzenia Jury „Pogórzańskiej Nuty 2017”

    »

Image Name

Sobótki 2017

»

 

Kliknij w logo




Kliknij w logo

























Newsletter

Chcesz otrzymywać wiadomości o aktualnych wydarzeniach? Podaj Twój adres email i kliknij przycisk Zapisz.



Szukaj

Chcesz odnaleźć informację na stronie? Wpisz słowo kluczowe i kliknij przycisk Szukaj.



Biuletyn informacji publicznej

Biuletyn informacji publicznej
Lista organizacji pozarządowych, zespołów artystycznych i komitetów osiedlowych działających w Dynowie

Nazwa organizacji, zespołu

Adres - kontakt

Reprezentanci organizacji

1.Chór „AKORD”

e-mail chorakord@wp.pl

tel.16 6521214

889 748 848

Andrzej Kędzierski

2.Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Dynowie

- Zespół Teatralny

- Uniwersytet Złotej Jesieni

- Sekcje Sportowe : tenisa stołowego, badmintona, aerobic i piłki ręcznej.

KrystynaMaria@nteria.eu

tel.16 6521234

795 792 330

Zarząd Stowarzyszenia:

Prezes – Krystyna Dżuła

Zastępca – Magdalena Gołąb

Skarbnik – Jolanta Kozubal- Głuchowska

Sekretarz – Marta Dżuła

Członkowie: Grażyna Malawska, Grzegorz Hardulak,

Bogusław Kędzierski

Komisja rewizyjna: Maria Iwańska, Janusz Politowicz, Wacław Toczek

3.Kapela „TOŃKO”

Antoni Dżuła

Ul. Karolówka 110

36-065 Dynów

e-mail: kapela tonko@wp.pl

tel. 16 65 21 949,  698 557 912

www.kapelatonko.art.pl

Antoni Dżuła

4.Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie

SP ZSzZ w Dynowie

ul. Polna 3

36-065 Dynow

e-mail; spzszdynow@gmail.com

tel. 16 6521045608 332 590

www: sp.zsz-dynow.net

Zarząd:

Prezes– Stanisław Tymowicz

Wiceprezes- Piotr Krupa

Wiceprezes- Bogusława Pinkowicz

Sekretarz-Honorata Mikoś

Skarbnik-Bogusława Smolińska

Członkowie Zarządu:Halina Cygan, Halina Ryba

Komisja rewizyjna:

Przewodniczący–Paweł Gerula

Członkowie:Konga Oleksa Skubisz, Stanisław Guzik

5. Koło Dynowskie Towarzystwa Pomocy im. św. Alberta

Organizacja Pożytku Publicznego

ul. Ks. J.Ożoga 12a

36-065 Dynów

tel/fax 16 65 21 114

e-mail: albertdynow@poczta.onet.pl

www.albert.dynow.pl

Zarząd:

Prezes-Jan Aleksander Gerula

Wiceprezes-Ewa Ryba

Skarbnik-Krystyna Strzelczyk

Sekretarz-Aleksandra Prokop

Członek- Jan Tucki

6. Kapela „Dynowianie”

ul. Ks. Ożoga 10

MOK w Dynowie

tel. 16 65 21 806

www.mok.dynow.pl

Kontakt: 

Jacek Marszałek 600 835 148

Maria Wiśniowska 668 186 521

e-mail: kapela.dynowianie@o2.pl

7. Młodzieżowa Kapela Ludowa „Pogórzanie”

Ul. Ks. Ożoga 10

MOK w Dynowie

tel. 16 65 21 806

www.mok.dynow.pl

Andrzej Sowa

8. Stowarzyszenie De-Novo

ul. Piłsudskiego 85

36-065 Dynów

stowarzyszeniedenovo@gmail.com

www.de-novo.org.pl

kontakt: 504 780 074

Monika Stopa

Magdalena Miklasz

Ewa Woźniak

Justyna Król

Paweł Kapuściński

Daniel Maziarz

9. Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Regionu Dynowskiego

- Towarzystwo Przyjaciół Dynowa

tel. 606 686 128

Zarząd:

Prezes – Andrzej Stankiewicz

Wiceprezes-Red.Naczelny „Dynowinki” – Maciej Jurasiński

Członkowie: Marta Dańczak, Dariusz Błotnicki,

Rafał Bilski, Stanisław Tymowicz

10. Ochotnicza Straż Pożarna

Dynów

Dynów, ul. Szkolna 7

tel. 694 366 345

16 65 21 008

Zarząd:

Prezes – Dariusz Niedzielski

Wiceprezes, Naczelnik-

Maciej Rybak

Wiceprezes:Jerzy Chudzikiewicz

Z-ca- Marek Gąsecki

Sekretarz – Andrzej Łach

Skarbnik – Eugeniusz Toczek

Kronikarz – Adam Krajewski

Członek – Stanisław Radoń

i Zbigniew Socha

11. Ochotnicza Straż Pożarna

Dynów Przedmieście

tel. 795 234 607

16 65 21 307

Prezes – Leonard Prokop

12. Ochotnicza Straż Pożarna

Dynów u. Bartkówka

tel. 692 227 454

16 65 21 888

Prezes – Adam Wandas

13.Osiedle nr 1

tel. 665 245 476

Zarząd:

Przewodniczący – Daniel Gąsecki

Członkowie: Barbara Cukrzyńska,

Jerzy Malinowski, Józef Prokop

Barbara Sas

14. Osiedle nr 2

tel. 695 324 714

Zarząd:

Przewodnicząca-

Barbara Nesterowska

Członkowie: Sylwester Łach,

Agnieszka Haryza,Danuta Krajewska,Zdzisław Piróg

15. Osiedle nr 3

Zarząd:

Przewodnicząca – Ewa Wandas

Członkowie: Anna Nowak,

Ryszard Duda, Marta Bajda,

Adam Radoń.

16.Osiedle nr 4

tel. 509 951 478

Zarząd:

Przewodniczący- Andrzej Polewka

Członkowie: Beata Dąbrowska,

Marcin Hadam, Józefa Pyś

Michał Siry

 

 

 

WCZYTYWANIE