• Sobótki 2017

• Szkolne Prezentacje Artystyczne Szpak 2017 - Program

• Program kabaretowy

• Protokół z posiedzenia Jury „Pogórzańskiej Nuty 2017”

Sobótki 2017

Wyposażenie pracowni edukacyjnych MOK w Dynowie

W roku bieżącym MOK w Dynowie otrzymał kolejną dotację na doposażenie pracowni edukacyjnych, które zostały oddane do użytku w grudniu 2012 roku. Podobnie jak w roku 2012, projekt pt. „Wyposażenie pracowni Miejskiego Ośrodka Kultury w Dynowie na potrzeby prowadzenia edukacji kulturalnej” jest współfinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Infrastruktura Domów Kultury”. Wyżej wymieniony projekt otrzymał dofinansowanie na wyposażenie następujących pracowni: multimedialnej (sprzęt fotograficzny), plastycznej (komplet pędzli, manekiny wystawowe), muzycznej (instrumenty, akcesoria muzyczne), nagłośnienie i oświetlenie z przeznaczeniem na imprezy plenerowe oraz przedsięwzięcia teatralne, umeblowanie sal (rolety, pufy).

Najważniejsze cele w/w przedsięwzięcia:

·        Rozwój działalności edukacyjnej w MOK poprzez doposażenie pracowni edukacyjnych w niezbędny do zajęć sprzęt, urządzenia itd.,

·        Poprawa jakości zarządzania instytucją, która chce rozszerzyć swą działalność o zajęcia edukacyjne skierowane do różnych grup mieszkańców miasta i gminy.

·        Rozwój zajęć wpływających na rozbudzenie wyobraźni twórczej, "aktywnej" wśród różnych grup odbiorców: szeroka oferta zajęć pracowni plastycznej

·        Rozwój kompetencji w ramach edukacji medialnej poprzez doposażenie pracowni multimedialnej, której najważniejszym priorytetem będzie łączenie tradycji z nowoczesnością: realizacja projektów interdyscyplinarnych, dokumentowanie wydarzeń, miejsc i ludzi na terenie Pogórza Dynowskiego

·        Poszerzenie oferty MOK o innowacyjne formy zajęć z różnymi grupami odbiorców, organizacja zajęć z kadrą międzynarodową

·        Poszerzenie oferty w zakresie edukacji muzycznej i teatralnej poprzez zakup wyposażenia na potrzeby prowadzenia zajęć w tym zakresie

·        zwiększanie kompetencji odbioru sztuki przez mieszkańców Dynowa i okolic poprzez uczestnictwo w wernisażach, plenerach muzycznych i teatralnych, eventach artystycznych w przestrzeni miasta na wysokim poziomie artystycznym.

Terminy realizacji projektu:
15 – 30 maja 2013 r. – rozpoznanie rynku poprzez rozesłanie do firm zapytań cenowych, wybór ofert

Czerwiec 2013 r. – realizacja zamówień interesującego nas wyposażenia

30 czerwca – zakończenie realizacji projektu.

Lipiec 2013 – złożenie sprawozdań finansowych i merytorycznych z realizacji zadania.

Zapraszamy Państwa do korzystania z aktualnych i przyszłych ofert zajęć edukacyjnych w naszej instytucji.

powrót do listy projektów...