• Ostatnie Pożegnanie

15 Maja 2012 r.

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
POBIERZ REGULAMIN KONKURSU

Celem Konkursu jest zainspirowanie jak największej liczby osób, bez względu na wiek, do twórczego myślenia o Pogórzu Dynowskim, poprzez zachęcenie ich do artystycznej wypowiedzi, w formie:

• Krótkich reportaży filmowych (dokument),
  • reportaży fotograficznych z komentarzem (projekcje multimedialne),
  • reportaży dziennikarskich (tekst odpowiednio zredagowany z elementami fotografii),

opowiadających w sposób nieszablonowy o życiu, pasjach i przygodach ludzi zamieszkujących teren Pogórza Dynowskiego oraz o miejscach znanych i nieznanych tej części regionu podkarpackiego. Najciekawsze spośród nadesłanych na Konkurs prac, wykorzystane zostaną w kampaniach promujących Pogórze Dynowskie w formie wystaw/prezentacji, publikacji na stronach internetowych.

Spotkania informacyjne/warsztaty zwiane z konkursem w terminie kwiecień/maj, które odbyły się w szkołach i bibliotekach na terenie Pogórza Dynowskiego były współfinansowane przez Województwo Podkarpackie w ramach konkursu: „Mecenat kulturalny 2012”

Organizatorzy: Stowarzyszenie De-Novo, Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie

KONTAKT: Aneta Pepaś

Tel. kom.: 724-999-888